Hej Jesper3432.
Og velkommen her.
Jeg er ikke Admin, bare en almindelig bruger og måske fremtidig kunde.
I dine 3 indlæg, fremhæver du kraftig, et' firma, der er 1 uge gammel.
Hvis jeg skulle markedsføre her på siden, ville jeg nok vælge,
at sige godaw, vi er NYE og vi giver DEFs brugere 10%.
Ang. de link du henviser til på samme hjemmeside, undskyld, så ligner
det en kinesisk oversætning, både med komponenter og data.
(skriv på dansk til danskere).

Jeg har vedhæftet min skeptis i deres tekst og billede.
God vind

mvh Jan
Handelsbetingelser :
XX sørger for levering med Post Nord eller til modtager. Rettidig levering forudsætter dog at Post Nord overholder dag-til-dag levering. Ved breve skal påregnes op til 5 hverdages leveringstid.
Vi tilbyder flere mulige betalings metoder.
Den mest sikre, og den betalings-form vi anbefaler alle kunder, er at betale med et betalingskort.
Vores betalingssystem er pt. nede. Systemet forventes at være funktionsdygtig igen fredag.
Imellemtiden er det kun muligt at betale via bankoverførsel.
Personoplysninger :
Ifølge persondataloven skal dine personlige oplysninger opbevares sikkert og fortroligt. Vi gemmer dine personlige oplysninger på computere med begrænset adgang, som er placeret i kontrollerede faciliteter, og vores sikkerhedsforanstaltninger kontrolleres løbende for at afgøre, om vores brugeroplysninger håndteres forsvarligt, og under stadig hensyntagen til dine rettigheder som bruger. Vi kan dog ikke garantere 100 procent sikkerhed ved dataoverførsler via internettet. Det betyder, at der kan være en risiko for, at andre uberettiget tiltvinger sig adgang til oplysninger, når data sendes og opbevares elektronisk. Du afgiver således dine personlige oplysninger på eget ansvar.
Kan du fortryde dele af et netkøb?
Køber du flere varer i en netbutik, fx både et par sko og en taske, kan du ikke fortryde dele af købet, medmindre du har aftalt det med netbutikken. Tilbyder netbutikken, at du kan fortryde dele af købet, skal du have prisen for varen tilbagebetalt.
Til alle: Hvis i er i tvivl om et firma, så brug statens opslagsværk:
http://datacvr.virk.dk/data/